شما در حمام اول کدام قسمت بدنتان رامی شویید؟ 

هنگامی‌که به حمام می‌روید اولین قسمتی از بدنتان را می‌شویید کدام ناحیه است؟ این موضوع که شما هنگامی‌که به حمام می‌روید کدام ناحیه از بدنتان را می‌شویید دارای روان شناسی جالبی می‌باشد.

آیا شما وقتی به حمام می روید اول صورت، زیر بغل، موهای سر، قفسهﻱ سینه یا شانه هایتان را می‌شویید؟ یا سایر اعضای بدنتان را می‌شویید؟

آیا تا کنون به پاسخ این سؤال فکر کرده اید؟ آیا به این موضوع دقت کرده‌اید؟ قبل از اینکه ادامهﻱ این مطلب را بخوانید اول فکر کنید که کدام ناحیه از اعضای بدنتان را در ابتدا می‌شویید و بعد این تست را ادامه دهید.

 

اگر شما شخصی هسیتد که هنگام ورود به حمام صورت خود را می‌شویید :

 

پول برای شما اهمیت بسیاری دارد اما نسبت به اهمیتی که پول در زندگی شما دارد کوشش کمی‌ برای به دست آوردن آن انجام ‌می‌دهید. سطح تقاضا و تلاش شما دارای توازن نمی‌باشد. در صحبت های خود خیلی پابند صداقت نیستید و برای اینکه به مقصود خود برسید گاهی اوقات صداقت خود را فراموش می‌کنید. افرادی که در اطراف شما هستند به دلیل رفتارهای متفاوتی که شما انجام می‌دهید قادر به درک صحیحی از شما نیستند ولی شما به تفکرات دیگران راجع به خودتان اهمیت زیادی نمی‌دهید و معمولاً کارهایی را که خودتان دوست دارید و طبق خواسته و میل خودتان باشد انجام می‌دهید.

 

اگر شما شخصی هسیتد که ابتدا زیر بغل خود را می‌شویید :

 

شما شخصی قابل اعتماد و بسیار مسئول هسیتد و هر کاری که بر عهدهﻱ شما گذاشته می‌شود را به خوبی انحام می‌دهید. شخصی کاملاً مردمی ‌هستید و به همین دلیل و ویژگی که دارید بسیاری از افراد مطیع شما هستند و ارزش بالایی را برای شما قائل می باشند زیرا شما اگر دوستی داشته باشید که در قطب شمال زندگی کند و به کمک شما احتیاج داشته باشد بلافاصله با شنیدن این خبر به کمک او می‌روید. اما توصیه می‌کنیم اینقدر صادق نباشید زیرا باعث می‌شود که متحمل ضربات جبران ناپذیری شوید.

 

اگر شما شخصی هستید که ابتدا موهای سر خود را می‌شویید :

 

شما جزء افراد هنرمند و خلاق، هستید و معمولاً دارای افکاری مثبت هستید که باعث می‌شود دیگران را به خود جذب کنید. شما معمولاً آنقدر در رویاهای خود غوطه ور می‌شوید که گاهی فراموش می‌کنید در حال حاضر و در این زمان به سر می‌برید. برای به دست آوردن پیروزی ها و موفقیت ها با تلاش مدام و پیوسته پیش می‌روید. شما قادر به درک موضوعاتی هستید که دیگران نمی‌توانند آن را درک کنند. موقعیت اجتماعی برای شما بسیار مهم تر از جنبهﻱ اقتصادی آن می‌باشد. به خانواده و دوستانتان اهمیت زیادی می‌دهید.

 

اگر شما شخصی هستید که اول قفسه‌ی سینه تان را می‌شویید :

 

شما شخصی هسیتد که زیاد اهل حرف و سخن نیستید و ترجیح می‌دهید در مورد کاری صحبت نکنید تا این کار به اتمام برسد و بعد در مورد آن صحبت می‌کنید. آدمی ‌رُک هستید.آرامش خیال و آسودگی بزرگترین هدف شما در زندگی است. شما شخصی هسیتد که نمی‌توانید افرادی که به نوعی حواس پرت یا پریشان هستند تحمل کنید. شما همیشه تمایل به کارهای جدید و نو دارید و از تمام وقایع جدید و متنوع استقبال می‌کنید.

 

اگر شما شخصی هستید که اول شانه‌هایتان را می‌شویید :

 

معمولاً در همه‌ی کارهای خود با ناامیدی وارد می‌شوید به همین دلیل نمی‌توانید پیروز میدان شوید چون از ابتدای امر با نا امیدی وارد می‌شوید. علی رغم توانایی های زیادی که دارید تا کنون پیشرفت قابل توجهی نصیب شما نشده است. دوست دارید وقت خود را در تنهایی بگذرانید و از تفریحات جمعی فراری هستید. پول برای شما در زندگی تان تأثیری وافر و باور نکردنی دارد در حالی که بر تمام فعالیت های شما تأثیر مستقیمی‌دارد.

 

سایر نقاط بدن :

 

شما شخصی بسیار متعادل هستید، به راحتی می‌توانید درون خود را کنترل کنید و بر احساسات قلبی تان فائق شوید. شما فردی فعال و پویا نیستید باید این موضوع را یاد بگیرید که این حس را در خود بیدار سازید تا بتوانید زندگی تان را از هیجان سرشار کنید. شما شخصی دوست داشتنی هستید و به هر مجلسی که قدم بگذارید دوستان زیادی را برای خود پیدا می‌کنید.